Ewelina

historianka, przypominajka, przyjaciółka w drodze…

historianka

Ewelina ma wiele sposobów na pracę z ludźmi, ale jej ukochaną metodą są historie. Nie tylko dlatego, że kocha je opowiadać, ale również dlatego, że historie mają w sobie ogromną moc. Łączą ludzi na wielu poziomach, przedzierają się przez nasz umysł i lądują prosto w sercu dzięki czemu zostają w naszej pamięci na zawsze. 

 

“Zapomnienie jest głębokie, ale pamięć zawsze głębsza”

przypominajka

Prawda jest ukryta w głębinach naszego istnienia i każdy z nas ma do niej dostęp, dlatego wszystko o czym mówimy jest jedynie a raczej aż PRZYPOMNIENIEM. Planeta Ziemia ma to w swojej naturze, że panuje na niej głębokie zapomnienie, dlatego tak ważnym i wartym jest #przypominajkowanie. Prawdy o których opowiada Ewelina są takimi właśnie przypominajkami.

Ewelina Stępnicka studiowała psychologię na Queens College w Nowym Jorku. Mieszkając w Nowym Jorku pracowała w klinice psychiatrycznej specjalizując się w terapiach grupowych. Spędziła 3 lata w laboratorium neuronauki szukając leku na epilepsję dla dzieci z autyzmem. W 2010 roku ciężka choroba oraz wypadek spowodowały, że otworzyła się na bardziej holistyczne podejście do pracy z ludźmi. Jej autorska metoda ODKRYWANIE jest oparta głównej na filozofii Eweliny, która głosi, że jesteśmy cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia.