UKOCHAJ SIEBIE

Kategorie: Artykuły

Tagi:

Opublikowany: 3 czerwca 2017

 

Afirmacja na dziś:” MAM SIŁĘ ZAAKCEPTOWAĆ, USZANOWAĆ I UKOCHAĆ SWOJE EMOCJE”

Kochani,

Tak o wiele łatwiej jest nam ukochać siebie gdy nam coś wyjdzie, gdy spiszemy się na piątkę z plusem, gdy jesteśmy idealnym partnerem rodzicem, przyjacielem. Jednak wiemy że życie jest jak ocean, czasem bardzo spokojne a czasem sprośnie burzliwe. I to właśnie w tych burzliwych momentach, w tych najtrudniejszych sytuacjach, spornych konwersacjach, nasza świadoma część nas często przychodzi nieco spóźniona a w zamian emocje biorą górę i wyskakuje z nas to co na codzień tak zawzięcie chowamy przed sobą i całym swiatem. Zdarza nam się krzyknąć, sfrustrować zdenerwować, upaść tak że nie wiemy jak się podnieść a obok nas nie ma nikogo kto mógłby podać nam dłoń.

Tak, czasem nie ma nikogo, ale ZAWSZE JESTEŚMY MY.

To w naszym zaakceptowaniu tego że powinęła nam się noga, w naszym uszanowaniu że akurat tak się zachowaliśmy w naszym ukochaniu siebie za to jacy jesteśmy nawet w tych najtrudniejszych momentach, kreuje się dłoń, która jest w stanie nam pomóc powstać.

I gdy taka właśnie dłoń zbudowana z akceptacji, szacunku i miłości podnosi nas z upadku wstajemy z niego silniejsi, odważniejsi, spokojniejsi, pełniejsi miłości i świadomości.

Często ta dłoń to jedyne co mamy jednak zawsze ta dłoń to to na co tak naprawdę czekamy.

Więc uczmy się kochać siebie wtedy kiedy jest to tak trudne do zrobienia bo w ukochaniu tych najciemniejszych stron naszego istnienia zapala się światło, które to co zbudowane z lęku w miłość przemienia.

Kocham, Ewelina 

Powiązane wpisy

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.