Jesteś Cudem online kurs

„JESTEŚ CUDEM” to autorski, 6-tygodniowy kurs online oparty  na metodzie ODKRYWANIA, która wywodzi sie z mojego głównego przesłania głoszącego, że jesteśmy cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia.

Metoda ODKRYWANIA uczy jak zatrzymywać się dla siebie i świadomie obserwować swoje myśli i emocje, pokazuje jak z intencją miłości rozpoznawać blokujące Cię przekonania i uczy jak krok po kroku je transformować w nowe myśli i nawyki.  To narzędzie, które nauczy Cię rozpoznawać co nie jest w zgodzie z Twoją prawdziwą naturą. To proces, w którym  uczysz się brać życie w swoje ręce, skupiać się nad tym co możesz zmienić, puszczać ze zrozumieniem i akcpetacją to co Cię do tej pory blokowało i w miejsce tego odkrywać swoje pragnienia, marzenia i potencjały.  

KURS NAUCZY CIĘ

 • patrzeć na siebie jak na CUD a nie jak na problem
 • ODKRYWAĆ a nie jak do tej pory naprawiać
 • świadomie rozpoznawać się w sobie
 • obdarowywać się delikatnością i ukochiwać siebie nawet w tych trudnych momentach
 • zatrzymywać się dla siebie
 • obcować ze swoimi emocjami
 • rozpoznawać moc intencji
 • stawiać się do życia poprzez mikrokroki
 • pamiętać, że życie choć nie zawsze jest po Twojej myśli to zawsze jest po Twojej stronie

 

KURS ZAWIERA

 • 6 tematycznych modułów
 • 12 lekcji
 • 12 “prac domowych” w formie pytań zalączonych do każdej lekcji wideo na platformie kursowej
 • 12 filmów wideo na platformie kursowej
 • 13 spotkań na żywo na zamkniętej grupie na Facebooku
 • medytację

SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ

 • 2 dni w tygodniu: poniedziałek i czwartek
 • raz dziennie: o 19:00 wieczorem (polskiego czasu)
 • na prywatnej grupie na Facebooku, gdzie będziemy wspólnie się wspierać, inspirować i dzielić naszymi cudownymi odkryciami

 

KURS SKŁADA SIĘ Z 6 MODUŁÓW

ODKRYWANIE

Pierwszy tydzień kursu to odkrywanie. Będziesz odkrywał wszystko to, co nie należy do Ciebie. Każda ściana przekonań, która oddziela Cię od Twojej prawdziwej natury będzie odłupywana. Jest to czas samoświadomości. Dzień po dniu, co raz bardziej zdasz sobie sprawę z tego jak wiele uwarunkowań przez lata trzymało Cię w „piwnicy życia” wmawiając Ci, że to Twój dom.

ROZPOZNANIE

2 tydzień kursu to faza stopniowej przeprowadzki. Będzisz rozpoznawał się w ideii pozostawienia piwnicy w imię nowej drogi i życia w salonie.  W tym tygodniu krok po kroku będziesz rozpoznawał się w swojej nowej drodze.

PRZEKIEROWANIE

3 tydzień kursu to faza przekierowania. To tydzień, w którym będziesz przyglądał się swoim lękom, uczył się je akceptować, a poprzez akceptację transformować w miłość. To tydzień rozgoszczenia się w miłości.

STWARZANIE

Czwarty tydzień kursu to etap stwarzania. Jesteś w salonie ale jest on praktycznie pusty. Czas wnieść nowe meble, które będą stworzone z przestrzeni serca i Twojej prawdziwej natury.

To tydzień, w którym będziesz zaglądał w głąb swego istnienia i odkrywał jaka jest Twoja prawdziwa natura. Czego tak naprawdę w życiu pragniesz, czego byś chciał doświadczyć i czym się podzielić z innymi. 

TRANSFORMACJA

Piąty tydzień kursu to czas transformacji. Jedyna stała w naszym życiu to ciągła zmiana a nawet największe i najdalsze podróże zaczynają się od pierwszego kroku. Ten tydzień pomoże Ci oswić się z ideą zmiany i postawić pierwsze kroki w kierunku transformacji.

INTEGRACJA

Szósty tydzień kursu to czas integracji. Przez pierwsze 5 tygodni odkrywasz swoją prawdziwą naturę, uczysz się integrować ze swoimi marzeniami, pragnieniami i potencjałami. Doświadczasz mocy pracy z intencją oraz dbasz o spójność swojego słowa.

W tygodniu 6 przychodzi czas na to, by to wszystko zintegrować. Pierwszy krok, to integracja wewnętrzna. Twoja prawdziwa natura staje się jedna spójną całością.  Drugi krok, to integracja zewnętrzna, gdzie dzielisz się swoją prawdziwą naturą z Twoimi bliskimi oraz życiem.

Kurs „Jesteś Cudem” to podróż w głąb siebie wypełniona miłością, delikatnością i odkrywaniem.
Kurs ten nie jest alternatywą dla leczenia medycznego jak również nie zastąpi profesjonalnej terapii.
Jeżeli jesteś pod opieką lekarza i/lub terapeuty – nie zmieniaj tego ani nie rezygnuj.
W razie jakichkolwiek wątpliwości, odnośnie przystąpienia do kursu, skontaktuj się ze swoim lekarzem lub terapeutą.

OŚWIADCZENIE


Rozumiem, że udział w Kursie Jesteś Cudem może aktywować reakcje: emocjonalne, fizyczne, psychologiczne. Niniejszym biorę pełną odpowiedzialność za swoje uczestnictwo w kursie i za wszelkie następstwa z tego wynikające.

 O mnie

Nazywam  się Ewelina i jestem autorką kursu Jesteś Cudem, który opiera się na ODKRYWANIU siebie i życia a nie NAPRAWIANIU. Tak naprawdę najbardziej jestem przyjaciółką w drodze. Moja droga była długa, wyboista i bogata w turbulencje jak to na planecie Ziemia bywa.  Miałam mnóstwo pytań a odpowiedzi szukałam w wielu miejscach. Jako młoda dziewczyna studiowałam psychologię, która odmieniła moje życie, 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak często i w jaki sposób odbywają się spotkania na żywo?

Spotkania na żywo odbywają się w poniedziałki i czwartki raz dziennie o 19:00 polskiego czasu na zamkniętej grupie na Facebook.

Czy mogę wziąć udział w kursie jeśli nie mam konta na Facebook?

Posiadanie własnego konta na Facebook jest konieczne, ponieważ inaczej nie ma dostępu do zamkniętej, dedykowanej grupy i transmisji na żywo.

Gdzie znajdę dostęp do materiałów kursowych?

Materiały znajdziesz na swoim indywidualnym koncie, na platformie kursowej: https://kursy.ewelinastepnicka.pl/wp-login.php którego użyłeś/ które założyłeś podczas zakupu kursu. Dostęp do materiałów znajdziesz po zalogowaniu się do panelu w zakładce „Moje kursy”.

Czy mogę odsłuchać transmisje w późniejszym czasie w razie gdybym nie mogła być na żywo?

Tak, oczywiście! Wiele ludzi tak robi z różnych powodów np.: praca, dzieci, inna strefa czasowa. Wszystkie spotkania na żywo będą rejestrowane i dostępne na grupie na Facebooku w zakładce FILMY.

Czy dostęp do kursu jest ograniczony czasowo?

Kurs jest dostępny przez 2 lata.

Chciałabym dostać fakturę za kurs, czy jest to możliwe?

Tak, jest to możliwe. Podczas zakupu kursu wybierz odpowiednią opcję i podaj dane do faktury. System w trakcie finalizacji transakcji automatycznie wygeneruje i wyśle (na wskazany adres mailowy) fakturę.