• Save

JESTEŚ CUDEM kurs online

JESTEŚ CUDEM do odkrycia to 4-tygodniowy kurs online oparty na moim głównym przesłaniu, które głosi, że jesteśmy cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia. Ten kurs ma na celu pomóc Ci zatrzymać się dla siebie i w tym zatrzymaniu dotrzeć do głosu Twojego serca oraz usłyszeć piosenkę, która skrywa się w nim skrywa. Ty jesteś tym, na którego czekasz i tak też funkcjonuje ten kurs. Nie ma w nim moich prawd, które mają Cię czegoś nauczyć. Ten kurs jest jak latarka, która oświetli Ci drogę do domu, a ja jestem jak Twój przyjaciel, który stawia się całym sercem by Cię wesprzeć w każdym Twoim kroku tej CUDownej podróży. Kurs  jest prowadzony kilka razy w roku. Na każdy dzień masz wideo i pracę domową w formacie PDF. Oprócz tego od poniedziałku do piątku przez cztery tygodnie spotykamy się dwa razy dziennie na prywatnej grupie na Facebooku, gdzie będziemy wspólnie się wspierać i dzielić naszymi odkryciami. Będę tam prowadziła transmisje na żywo każdego dnia o 8rano i o 20.30 wieczorem, oraz wrzucała dodatkowe filmy wideo wspierające Ciebie i innych  w tej CUDownej podróży.

WIECEJ o kursie

  • kurs trwa 4 tygodnie
  • zawiera 20 lekcji wideo na platformie
  • 20 „prac domowych” pod każdym wideo na platformie
  • 40 spotkań na żywo na zamkniętej grupie na Facebooku. Spotkania odbywają się przez 4 tygodnie, od poniedziałku do piątku, dwa razy dziennie o 8:00 rano i 20:30 wieczorem
  • dostęp do kursu i grupy na 2 lata
  • całkowite wsparcie podczas kursu

O mnie

  • Save

Nazywam się Ewelina Stępnicka i jestem kobietą w drodze zwanej ODKRYWANIEM. Jestem przyjacielem, który wciąż uczy się i swoim przykładem pokazuje innym,  jak żyć na planecie ziemia i doświadczać tego wszystkiego co jest tu dla nas do doświadczenia jako CUD a nie jako PROBLEM. Jak dbać o siebie, ukochiwać nawet w tych trudnych momentach, stawiać się do życia zwłaszcza wtedy, gdy się naprawdę nie chce i jak być po swojej stronie nie tylko w tych pięknych momentach ale również wtedy,  gdy po raz kolejny potknie nam się noga.

Newsletter 

Dołącz do mojego Newslettera!

357 odsłony 2 Udost.
Udostępnij korzystając z:
Skopiuj link