KURS STARTUJE 9 LISTOPADA I KOŃCZY SIĘ 11 GRUDNIA

Jesteś Cudem online kurs

„JESTEŚ CUDEM” to autorski, 5-tygodniowy kurs online oparty  na metodzie ODKRYWANIA, która wywodzi sie z mojego głównego przesłania głoszącego, że jesteśmy cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia.

Metoda ODKRYWANIA uczy jak zatrzymywać się dla siebie i świadomie obserwować swoje myśli i emocje, pokazuje jak z intencją miłości rozpoznawać blokujące Cię przekonania i uczy jak krok po kroku je transformować w nowe myśli i nawyki.  To narzędzie, które nauczy Cię rozpoznawać co nie jest w zgodzie z Twoją prawdziwą naturą. To proces, w którym  uczysz się brać życie w swoje ręce, skupiać się nad tym co możesz zmienić, puszczać ze zrozumieniem i akcpetacją to co Cię do tej pory blokowało i w miejsce tego odkrywać swoje pragnienia, marzenia i potencjały.  

KURS NAUCZY CIĘ

 • patrzeć na siebie jak na CUD a nie jak na problem
 • ODKRYWAĆ a nie jak do tej pory naprawiać
 • świadomie rozpoznawać się w sobie
 • obdarowywać się delikatnością i ukochiwać siebie nawet w tych trudnych momentach
 • zatrzymywać się dla siebie
 • obcować ze swoimi emocjami
 • rozpoznawać moc intencji
 • stawiać się do życia poprzez mikrokroki
 • pamiętać, że życie choć nie zawsze jest po Twojej myśli to zawsze jest po Twojej stronie

 

KURS ZAWIERA

 • 5 tematycznych modułów
 • 15 lekcji
 • 15 “prac domowych” w formie pytań zalączonych do każdej lekcji wideo na platformie kursowej
 • 15 filmów wideo na platformie kursowej
 • 15 spotkań na żywo na zamkniętej grupie na Facebooku
 • medytacji

SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ

 • 3 dni w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek
 • raz dziennie: o 20:30 wieczorem (polskiego czasu)
 • na prywatnej grupie na Facebooku, gdzie będziemy wspólnie się wspierać, inspirować i dzielić naszymi cudownymi odkryciami

 

KURS SKŁADA SIĘ Z 5 MODUŁÓW

ROZPOZNANIE

Pierwszy tydzień kursu to rozpoznanie. Będziesz pozbywał się wszystkiego co nie należy do Ciebie. Każda ściana przekonań, która oddziela Cię od Twojej prawdziwej natury będzie odłupywana. Jest to czas samoświadomości i rozpoznania. Dzień po dniu, co raz bardziej zdasz sobie sprawę z tego jak wiele uwarunkowań przez lata trzymało Cię w „piwnicy życia” wmawiając Ci, że to Twój dom.

ODKRYWANIE

Drugi tydzień kursu to odkrywanie. Jest to czas, w którym będziesz uczył się zatrzymywać i wsłuchiwać w głos swojej duszy. Im bardziej się zatrzymasz i wyciszysz, tym bardziej zdasz sobie sprawę z tego, że w Twoim sercu naprawdę skrywa się Twoja prawdziwa natura, którą latami zaniedbywałeś. Zaczniesz słyszeć szept swojej duszy i czuć łaskotanie jej kreacji. To czas pakowania się i przygotowywania do przeprowadzki z piwnicy do salonu. Gdy wreszcie zrozumiesz co nie jest Twoje o wiele łatwiej będzie Ci usłyszeć to co Twoje jest.

PRZEKIEROWANIE

3 tydzień kursu to faza stopniowej przeprowadzki. Będzisz rozgaszczał się w ideii pozostawienia piwnicy w imię nowej drogi i życia w salonie.  W tym tygodniu krok po kroku będziesz się przekierowywał w stronę swojej nowej drogi.

To tydzień, w którym będziesz się rozgaszczał w miłości, otwierał na zmianę i używał akcji i kreacji do budowania  swojego salonu. 

STWARZANIE

Czwarty tydzień kursu to etap stwarzania. Jesteś w salonie ale jest on praktycznie pusty. Czas wnieść nowe meble, które będą stworzone z przestrzeni serca i Twojej prawdziwej natury.

To tydzień, w którym będziesz zaglądał w głąb swego istnienia i odkrywał jaka jest Twoja prawdziwa natura. Czego tak naprawdę w życiu pragniesz, czego byś chciał doświadczyć i czym się podzielić z innymi. 

INTEGRACJA

Piąty tydzień kursu to czas integracji. Przez pierwsze 4 tygodnie odkrywasz swoją prawdziwą naturę, uczysz się integrować ze swoimi marzeniami, pragnieniami i potencjałami. Doświadczasz mocy pracy z intencją oraz dbasz o spójność swojego słowa.

W tygodniu 5 przychodzi czas na to, by to wszystko zintegrować. Pierwszy krok, to integracja wewnętrzna. Twoja prawdziwa natura staje się jedna spójną całością.  Drugi krok, to integracja zewnętrzna, gdzie dzielisz się swoją prawdziwą naturą z Twoimi bliskimi oraz życiem.

Idea Odkrywania

 

Jesteśmy światłem stąpającym po ziemi. Oddechem w przebraniu.  Życie ubrało nas w przeróżne doświadczenia. Niektóre z nich nas wspierają a niektóre przykrywają prawdziwą naturę naszego istnienia.

Przyszliśmy tutaj by ODKRYWAĆ siebie, życie, istotę istnienia oraz wiele innych CUDownych rzeczy, które są na planecie Ziemia:)

Jesteś cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia.

Ewelina Stępnicka

Ewelina Stępnicka studiowała psychologię na Queens College w Nowym Jorku. Mieszkając w Nowym Jorku pracowała w klinice psychiatrycznej specjalizując się w terapiach grupowych. Spędziła 3 lata w laboratorium neuronauki szukając leku na epilepsję dla dzieci z autyzmem. W 2010 roku ciężka choroba oraz wypadek spowodowały, że otworzyła się na bardziej holistyczne podejście do pracy z ludźmi. Jej autorska metoda ODKRYWANIE jest oparta głównie na filozofii Eweliny, która głosi, że jesteśmy cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak często i w jaki sposób odbywają się spotkania na żywo?

Spotkania na żywo odbywają się w poniedziałki, środy i piątki, raz dziennie o 20:30 polskiego czasu na zamkniętej grupie na Facebook.

Czy mogę wziąć udział w kursie jeśli nie mam konta na Facebook?

Posiadanie własnego konta na Facebook jest konieczne, ponieważ inaczej nie ma dostępu do zamkniętej, dedykowanej grupy i transmisji na żywo.

Gdzie znajdę dostęp do materiałów kursowych?

Materiały znajdziesz na swoim indywidualnym koncie, na platformie kursowej: https://kursy.ewelinastepnicka.pl/wp-login.php którego użyłeś/ które założyłeś podczas zakupu kursu. Dostęp do materiałów znajdziesz po zalogowaniu się do panelu w zakładce „Moje kursy”.

Czy mogę odsłuchać transmisje w późniejszym czasie w razie gdybym nie mogła być na żywo?

Tak, oczywiście! Wiele ludzi tak robi z różnych powodów np.: praca, dzieci, inna strefa czasowa. Wszystkie spotkania na żywo będą rejestrowane i dostępne na grupie na Facebooku w zakładce FILMY.

Czy dostęp do kursu jest ograniczony czasowo?

Kurs jest dostępny przez 2 lata.

Chciałabym dostać fakturę za kurs, czy jest to możliwe?

Tak, jest to możliwe. Podczas zakupu kursu wybierz odpowiednią opcję i podaj dane do faktury. System w trakcie finalizacji transakcji automatycznie wygeneruje i wyśle (na wskazany adres mailowy) fakturę.