Staw się do życia

Codzienne #przypominajki, lajfiki pełne informacji, inspiracji i motywacji na temat ciała, mózgu, umysłu i duszy

Czym jest projekt #stawsiedozycia

 

Witaj ciepło, mam na imię Ewelina i jestem autorką projektu #stawsiedozycia. Są to codzienne transmisje na żywo na Facebook i na Youtube tak zwane #przypominajki: codzienne transmisje na żywo wypełnonione historiami, inspiracjami i motywacjami.

8 lat temu życie zawołało mnie głośno i potrząsnęło mocno  pytając czy stawię się wreszcie, czy dalej będę uciekać. Były to czasy, w których wiele wiedziałam, jeszcze więcej gadałam, ale mało działałam. Poczułam wtedy, że przyszedł czas na zmianę, na to by zamienić gadanie w działanie. Na to by stawić się tak naprawdę a nie na niby. Tak też się stało, postanowiłam stawić się do życia i zobaczyć co ma dla mnie do odkrycia.

Dzieliłam się swoim doświadczeniem na internecie przez te wszystkie lata. Stało się to moją pasją, później również moją pracą, moją codziennością i moją prawdziwą miłością. Całym sercem ukochałam sobie życie i bycie. 

Przez te lata widziałam jak łatwo wypaść z obiegu i jak łatwo zapomnieć coś co się w sercu tak bardzo wie.  Również zauważyłam, że czasem rzeba usłyszeć coś dziesiątki razy by wreszcie „kliknęło”. Kolejna rzecz to ludzie, wsparcie, poczucie że nie jestem w tym sama. 

Stąd urodził się pomysł na #stawsiedozycia, codzienne spotkania na żywo, które zawierają w sobie wykłady #przypominajki, na przeróżne tematy od mózgu po ciało i duszę  i cudownych ludzi, którzy stawiają się każdego dnia by wspierać się na wzajem w tej pięknej podróży zwanej życie.

Jak dołączyć do projektu #stawsiedozycia

 

To proste, wystarczy że dołączysz do nas na facebook a bedziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach na żywo. Oprócz tego możesz również zasubskrybować kanał na YouTube, gdzie znajdziesz wszystkie transmisje chronologicznie uporządkowane w playlistę.

Ewelina

Ludzie często pytają mnie kim jestem. Psychologiem, coachem, nauczycielem? Jestem przyjacielem w drodze. Kobietą, która pewnego dnia odkryła na nowo dar życia i postanowiła każdy dzień spędzać ciesząc się tym co jest w nim do odkrycia. Historianką, która kocha swoimi odkryciami i historiami dzielić się z tymi, którzy chcą o tym posłuchać.